Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
3 wpisy.
Bogumiła Koczedof z grupą Bogumiła Koczedof z grupą napisał/a 22 czerwca 2016 o 15:42:
Mieliśmy zaszczyt gościć w Bajkowych Domkach na Boże Ciało z przedłużeniem do 05 czerwca jesteśmy bardo mile zaskoczeni pięknym i bardzo zadbanym otoczeniem domków super wyposażeniem ,oraz perfekcyjną czystością przebywanie w Bajkowych Domkach z przemiłymi właścicielami to sama przyjemność.POLECAM GORĄCO . Pozdrawiam cieplutko panią Danusię i pana Stanisława do zobaczenia.
Jarosław i Barbara Mróz Jarosław i Barbara Mróz napisał/a 30 września 2015 o 20:48:
Ze zdumieniem i niedowierzaniem przeczytałem negatywną opinie wystawioną przez p. Michała. Jesteśmy już drugi raz w tym roku w Bajkowych Domkach i nasza opinia jest całkowicie odmienna. Zasady odpłatności za zużyty gaz (powyżej limitu 2m3) określa regulamin ośrodka, z którym każdy rozsądny wynajmujący powinien się zapoznać przed podjęciem decyzji o spędzeniu wypoczynku w tym pięknym miejscu.Podczas pobytu w miesiącu czerwcu, w związku z niską temperaturą zewnętrzną ogrzewanie domku przez 5 dni kosztowało nas w sumie 6 zł (dwie osoby dorosłe). Właściciele Ośrodka w żaden sposób nie ograniczali dostępu do jakichkolwiek mediów zainstalowanych w domku. Bajkowe Domki jako jeden z nielicznych obiektów w Pobierowie (i nie tylko) zapewnia wypoczywającym komfort w postaci zamontowanych w każdym domku pieców umożliwiających wypoczynek w komfortowych warunkach niezależnie od warunków pogodowych, które nad polskim morzem bywają zmienne. Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałej atmosferze panującej w domkach. Każdy szczegół wyposażenia został tu zaplanowany z największą starannością i pełnym zaangażowaniu właścicieli. Dlatego też zdecydowaliśmy się tu przyjechać teraz po raz drugi. Wracając jeszcze do negatywnej opinii wystawionej przez Pana Michała, przypominam, że regulamin jest dostępny dla wszystkich (napisany naprawę prostym i zrozumiałym językiem), w którym również jest zapis nt. smażenia w domkach. Jest ono zabronione tylko i wyłącznie dlatego, że domki są całe drewniane i w przypadku smażenia przez każdego wynajmującego np. ryby w domkach będzie po prostu śmierdziało. Chcąc pozostawić domki w tak komfortowych warunkach, w jakich są dotychczas jest to oczywiste, że właściciele muszą dbać o takie szczegóły. Podsumowując - jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pobytu w Bajkowych Domkach i na pewno będziemy tu wracać, mimo 600 km odległości.
Marzena i Jarosław Marzena i Jarosław napisał/a 8 września 2015 o 17:46:
Do Bajkowych Domków trafiliśmy dwa lata temu przez ofertę w internecie. Jak to w komputerze zdjęcia wyglądały bajecznie, a oferta taka jak w większości tego typu ofert. Po przybyciu na miejsce oczom nie wierzyliśmy, że to co było w komputerze wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości. Miłe przyjęcie przez Gospodarzy, jakbyśmy się już znali. Wokół zadbana trawka w której umieszczono bajeczne chodniki, piękne lampioniki przy domkach, dużo kwiatów,czyściutko. W domkach przyjemnie, pachnąco i wygodnie. Do dyspozycji są rowery,hulajnogi, sprzęt plażowy. Spędziliśmy bardzo miło tylko kilka dni i postanowiliśmy, że wrócimy za rok. Gdy w tym roku dotarliśmy na miejsce, właściciele przywitali nas jak uprzednio bardzo serdecznie, zaprosili na grilla, który organizują w niedzielę dla wszystkich wczasowiczów. Kiedy rano wstałem widziałem jak pracują gospodarze nad tym by wszystko było tak jak należy i do tego mają życzliwe podejście do każdego człowieka. Polecamy ten ośrodek. Pozdrawiamy panią Danutę i pana Stanisława

bajkowedomki@op.pl
Facebook