Oferta

Gustowna kuchnia

_DSC9902Wyposażona tak, że możesz przygotować tu nie tylko szybkie posiłki przed wyjściem na plażę, ale także całe dania obiadowe oczywiście jeśli masz w sobie tyle ekstrawagancji by gotować na urlopie. W skład wyposażenia kuchennego wchodzą między innymi kuchenka gazowa, zmywarka do naczyń, lodówka, czajnik bezprzewodowy oraz garnki, naczynia i zastawa stołowa. Jeśli wolisz zaś cały urlop spędzić na błogim lenistwie proponujemy wykupić w atrakcyjnej cenie posiłki w pobliskim zaprzyjaźnionym hotelu. Istnieje również możliwość wykupienia wejść na basen kryty, saunę i jacuzzi w atrakcyjnej cenie.

Komfortowy salon

_DSC9863Z wygodną kanapą w sam raz do nieskrępowanego relaksu. Mogą Państwo korzystać także z dużego telewizora LCD z dostępem do telewizji cyfrowej. Cały teren ośrodka pozostaje w zasięgu bezprzewodowego dostępu do internetu WiFi.

 

Pozostałe udogodnienia

_DSC8547Domki posiadają dwie sypialnie na poddaszu. Zarówno jedna jak i druga wyposażona jest w jedno łoże małżeńskie oraz jedno łóżko jednoosobowe. Łazienka umiejscowiona jest na parterze wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę i toaletę. Domki posiadają także żelazko oraz zestaw plażowy. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe oraz grill węglowy.

Goście wyjątkowi

spacerZ myślą o komforcie najmłodszych gości ośrodka przygotowaliśmy specjalne wyposażenie. Bezpieczeństwo na piętrze zapewnia zamontowana na schodach bramka. Dodatkowo dysponujemy łóżeczkiem turystycznym, krzesełkiem do karmienia oraz stopniem ułatwiającym mycie małych rączek. Naszym gościem może być również pies czy kot – po wcześniejszej akceptacji z naszej strony.


bajkowedomki@op.pl