Komfortowastrefa basenowa z jacuzzi

– Duży basen z podgrzewaną wodą
(o wymiarach 11 metrów długi i na 4 metry szeroki),

– Basen dla malutkich dzieci z podgrzewaną wodą
(wymiary 4 metry szeroki i długi na 2 metry)

– Jacuzzi

Akademia Słońca – Akademia promuje aktywne spędzanie wolnego czasu. Akademia Słońca to także odpowiedź na naturalną potrzebę turystów organizowania i uczestniczenia w imprezach plenerowych.

Jazda konna – Tej formy rekreacji nie trzeba Państwu przedstawiać. Stadnina koni i szkółka jeździecka w Trzęsaczu to doskonały sposób na spędzenie czasu dla wszystkich miłośników koni.

Wycieczki rowerowe – Przez Pobierowo biegnie kilka doskonałych ścieżek rowerowych, które rozpoczynają się można powiedzieć tuż za bramą naszego obiektu. Na ośrodku dostępne są rowery, z których nasi Goście mogą korzystać bezpłatnie.

Nordic Walking – Atrakcyjne parki i ścieżki leśne to wyśmienite miejsce dla aktywnego wypoczynku, jakim jest spacer z kijkami.

Leśne spacery – Nadmorskie lasy, ścieżki zdrowia i piękne zagajniki to wymarzone miejsce na spacery.

Aqua parki i baseny – Baseny i zjeżdżalnie wodne to również atrakcje, których nie brakuje.

Park linowy – Na przepięknej, zalesionej działce położonej tuż nad brzegiem Bałtyku powstał Park Linowy. Wizyta w takim parku zapewni Państwu niezapomniane wrażenia, warto spróbować…

Kitesurfing / Windsurfing – Plaża w Pobierowie to wspaniałe miejsce do uprawiania windsurfingu. Czasem na plaży można zauważyć również amatorów widowiskowego kitesurfingu. Oprócz tego w pobliskim Dziwnówku istnieje Szkoła Windsurfingu działająca przez całe wakacje. Szkoła znajduje się nad brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowskiego

Restauracje i knajpki – Z pewnością potrawy serwowane przez nadmorskie restauracje i smażalnie rybne pozostaną na długo w pamięci naszych gości.

Zwiedzanie, zwiedzanie, zwiedzanie… – W okolicy jest mnóstwo ciekawych zobaczenia miejscowości i miejsc.Między innymi: Niechorze, Rewal, Trzęsacz, Dziwnów, Międzyzdroje, Wolin…